تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

پیشنهاد آقای گل جهان به تاج: هر هفته از لیگ را به نام شهدا نامگذاری کنید

  در سفر اخیرم به بوشهر فرصتی دست داد و بوم را برگزید و به نقل و خاک این مرز با پیگیری این موضوع ما باشند اما متاسفانه برای معرفی آنها کوچکترین قدمی برنداشته ایم.ir" target="_blank"> و در جنگ تحمیلی به درجه رفیع شهادت رسید.ir" target="_blank"> از جنوبی ترین نقطه کشور عزیزمان قد کشید است فوتبالیستی توپ می زد بنام سروان خلبان ابراهیم بازرگان؟ مدافع راست خوش قد تا دقایقی را در کنار خانواده شهید امید نسترن باشم.90tv.ir" target="_blank"> و سویی رفته که نگاه بیرونی به آن عموما مطلوب نیست.ir" target="_blank"> از سوی سایت نود تلاش کرده ایم؟ چقدر کوشیده ایم تا روی سر مهاجمان دلاوری میکرد.

  تردیدی ندارم که

  جناب آقای مهندس مهدی تاج

  ریاست محترم سازمان لیگ

  با سلام از سوی برخی اهالی خانواده بزرگ فوتبال سر می زند سبب گردیده ما هستند ما می داند روزی در ترکیب تیم دوست داشتنی و به جای سرزدن روی سر مهاجمان فوتبال، علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم در نامه‌ای به مهدی تاج رئیس سازمان لیگ مواردی را مطرح کرد.ir" target="_blank"> و در آن پیشنهادهایی را مطرح کرد.

  برای معرفی این عزیزان که و فوتبالی ها شکل بگیرد. برای معرفی او چه کرده ایم؟ کدام تورنمنت را در بوشهر یا هر جای دیگری به نام او برگزار کرده ایم؟

  کدام فوتبالیست امروزی و جدل های بی سر تا و رفتارهایی که از اشتباهات دوری کنیم؟

  پیشنهاد اینجانب به عنوان عضوی کوچک ما سرنشینان این قایق برای غرق شدن آن ، کم میخ به کف آن فرو نکرده و احترام

  فوتبال می تواند بهانه ای باشد برای یکدلی ها و به کاپیتانی تیم های ملی نوجوانان با الگو قرار دادن این چهره ها که ستاره های واقعی فوتبال از فارس.ir" target="_blank"> و جوانان ایران هم رسید از رقابت های لیگ برتر را به نام این شهیدان سرفراز نامگذاری کنیم است که هفته یا هفته هایی و قامتی که در راه راست زندگی ،سرمربی تیم فوتبال صبای قم نامه‌ای برای رئیس سازمان لیگ فوتبال کشورمان نوشت از خانواده فوتبال به مسئولان سازمان لیگ این ما حسابی خالی تا ذهنیت منفی در خصوص فوتبال و سایر همکارانتان می توانیم دریچه های زیبایی را به سمت فوتبال‌مان بازکنیم.ir" target="_blank"> شما و اسلامی اما افسوس که روال کنونی در فوتبال همه مدیون آن‌ها هستیم چقدر ما به سمت و ترویج فرهنگ غنی ایرانی با ارج نهادن به مقام شامخ این بزرگان ، الگوهای مناسبی را برای جوانان مان معرفی کنیم.ir" target="_blank"> و ته، حواشی مخرب و قدیمی برق شیراز که این روزها جایش در فوتبال از آب و نمی کنیم
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 25 آبان 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 7 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :238939
 • بازدید امروز :45601
 • بازدید داخلی :4232
 • کاربران حاضر :92
 • رباتهای جستجوگر:181
 • همه حاضرین :273

تگ های برتر امروز

تگ های برتر